Strzelcy:
-4 Kacper Gruba
-4 Filip Klimek
-1 Mikołaj Krok
Cóż za początek! Rywale byli tłem dla naszej drużyny, która prawdę mówiąc nie grała wspaniałego meczu. Do przerwy 4-1 ale mogło być znacznie więcej. W drugiej połowie było jeszcze lepiej i skończyło się aż 9-1 dla Aramixu. Niebywałą skutecznością popisali się Kacper Gruba i Filip Klimek. Szkoda tej straconej bramki, która nie musiała paść. Co można więcej powiedzieć? Zrobiliśmy wszystko co mieliśmy zrobić teraz mamy chwile czasu na cieszenie się z wyniku ale już od poniedziałku trzeba się skupić na kolejnym meczu.
Po takim meczu można zadać pytanie: Czy stać nas na zwycięstwo w lidze? Ciężko odpowiedzieć. Na pewno nie wolna wpadać w nadzwyczajny optymizm lecz przygotować się do cięższych meczy