SP Grunwald Rzeszów Gospodarze

Widzów:

Łukasz Telesz Trener

14.09.2014

Porażka, drużyna z Rzeszowa była dziś lepsza ale mecz był wyrównany. Akcja za akcją, nie było czasu na odpoczynek dla żadnej z formacji. Trzeba połknąć smak porażki, przegrana jeszcze bardziej boli ponieważ nie musieliśmy w tym meczu przegrać.
Na początku to my przejęliśmy kontrolę na boisku, efektem była 100 % okazja lecz nie wykorzystana. Grunwald grał szybko, agresywnie i przełożyło się to na wynik. Dwa błędy w obronie i dwa stracone gole. Nie potrafiliśmy odpowiedzieć, drużyna przeciwna przejęła kontrolę na boisku.
Na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani, szybko strzeliliśmy bramkę na 2:1 i wydawało się, iż możemy ten mecz wygrać. Niestety nie udało się, dawaliśmy z siebie wszystko aby strzelić bramkę, dobrze grała obrona jak i atak. W końcówce meczu gdy nie mieliśmy już nic do stracenia jeszcze bardziej zaatakowaliśmy, zmęczenie całego zespołu doprowadziło do stracenia jeszcze dwóch bramek. Szkoda, remis był blisko... Wynik nie oddaje do końca przebiegu meczu, był to wyrównany mecz lecz przegrany