Autor:

Invictus

Utworzono:

27.09.2014

Zwycięstwo! To był nasz mecz, w każdym elemencie przeważaliśmy nad przeciwnikiem. Od początku do końca nasz rywal nie był nam stanie zagrozić. Zwycięstwo tylko jedną bramką lecz nasz przewaga była niepodważalna.
Od pierwszego gwizdka przejęliśmy kontrolę na boisku, Przybyszówka była zamknięta na swojej połowie. Mieliśmy kilka sytuacji z którychmogliśmy strzelić bramki lecz brak nam była skuteczności, nie obyło się bez błędów lecz gdy rywal był pod naszym polem karnym nasi obrońcy byli skuteczni w swojej interwencji. Nasza przewaga musiała kiedyś przynieść swoje owocne, bramkę strzelił Kacper Gruba po uderzeniu za pola karego. W końcówce pierwszej połowy była doskonała szanse dla przeciwnika lecz strzał odbił się od słupka. Do przerwy 1:0 dla nas.
Wynik był bardzo niepewny, jeden błąd i zwycięstwo wymyka się z rąk. Próbowaliśmy strzelić bramkę aby obyło się bez nerwowej końcówki. Przybyszówka cofnęła na swoją połowę, zagęściła środek pola. Strzelenie bramki była bardzo trudne, mieliśmy okazje lecz nie udał się podwyższyć prowadzenia. W końcówce meczu nie daliśmy strzelić wyrównawczej bramki i to my wygraliśmy kolejne spotkanie.
Mecz nie był najlepszy w naszym wykonaniu ale najważniejsza jest wygrana. Aramix był lepszą drużyną dzisiejszym spotkaniu. W przyszłych spotkaniach musimy jednak wykorzystywać swoje okazje i pewnie wygrywać bez nerwów pod koniec spotkania. Aramix znowu pokazał, że może z każdym wygrywać, pokazał iż nikt łatwo z nami nie wygra.