Aramix Niebylec Gospodarze

Widzów: Sędziowie:

Łukasz Telesz Trener

20.09.2014

Ważne, cenne zwycięstwo Aramixu! Po ciężkiej walce to my okazaliśmy się lepszą drużyną. Mecz był bardzo zacięty, wiele groźnych akcji po obu stronach. Trzy punkty zostają w Niebylcu.
Na początku meczu nikt nie był wstanie przejąć kontroli na boisku lecz to drużyna z Hermanowej oddała pierwsze strzały na bramkę. Było dużo nerwów, jeden błąd mógł zadecydować a wygranej w tym meczu.
Pierwszą bramkę strzeliliśmy po rzucie wolny w wykonaniu Damiana Sikory, strzał był do obrony lecz bramkarz nie dał rady. Tak zakończyła się pierwsza połowa, do szatni schodziliśmy przewagą jednego gola.
W drugiej połowie przejęliśmy przewagę, mieliśmy jeden cel: Wygrać!
Atakowaliśmy, Herman mocno cofną się do obrony. Drugą bramkę strzelił Kamil Smela po rzucie karnym. Było już dobrze ale chcieliśmy strzelić trzecią bramkę i mieć już pewne zwycięstwo. Zwycięską bramkę strzelił Bartłomiej Górczany, mecz był wygrany. I tylko ta stracona bramka po rzucie karnym...
Cieszymy się ze zwycięstwa i myślimy o kolejnym meczu. Wiemy że, nikt nie jest nam straszny, że możemy wygrać z każdym. Możemy do powiedzieć, że doczekaliśmy się mocnego Aramixu, zwycięskiego Aramix który może wygrać ligę.